{gallery}2015/11/30/01{/gallery} Ovog vikenda u Osijeku je održano Otvoreno prvenstvo Hrvatske u submission pankrationu i grapplingu u organizacija Hrvačkog kluba Osijek u suradnji sa Hrvatskim Grappling i Pankration savezom u dvorani Gradski vrt u Osijeku. Na prvenstvu je sudjelovala i ekipa boraca iz Vukovarskog sokola u sastavu Denis Matijašević, David Binder i Luka Pintarić. Nakon primljenog priznanja u Barceloni kao jedini iz Hrvatske a među 300 odabranih iz cijelog svijeta za zasluge u bavljenju, promicanju i prenošenju znanja iz borilačkih sportova i vještina Sensei Crnjac Josip predvodio je ekipu boraca na prvenstvo u grapplingu.

U svojoj kategoriji David Binder je osvojio brončanu medalju, Denis Matijašević je u svojoj kategoriji na žalost izgubio borbu na bodove a Luka Pintarić kojem je ovo ujedno bilo i prvo službeno natjecanje osvojio je srebrnu medalju u svojoj kategoriji. Tako se nastavlja uspješan niz osvajanja medalja boraca Vukovarskog sokola na natjecanjima.