U TIJEKU SANACIJA BOĆALIŠTA U ULICI DRAGUTINA RENARIĆA
Stoga, Grad Vukovar je odlučio, sukladno prijedlozima građana, sanirati boćalište u Ulici Dragutina Renarića i na taj način uljepšati i sadržajno obogatiti ovaj dio Sajmišta u neposrednoj blizini dječjeg igrališta.
Radove je obišao gradonačelnik Grada Vukovara Ivan Penava sa suradnicima.
„Sukladno komunikaciji s građanima ovog dijela grada, koji svoje slobodno vrijeme provode u prirodi i rekreativno se bave boćanjem, odlučili smo zemljano boćalište pretvoriti u kvalitetno boćalište i našim sugrađanima pružiti dodatan sadržaj, uz svu drugu potrebnu komunalnu opremu poput klupa.“, rekao je gradonačelnik Penava te dodao kako je svrha ovog projekta, kao i svakoga, podići kvalitetu življenja svih stanovnika grada Vukovara.
Izvođač radova je EKO VUKOVARSKA ZADRUGA, a iznos radova je 112.464,80 kn sa PDV-om, a završetak radova očekuje se 20. lipnja.
- JAVNI POZIV za davanje u zakup poslovnih prostora u Poslovno-inovacijskom centru BIC Vukovar
- Natječaj za operativnog djelatnika za sigurnost i civilnu zaštitu na puno, neodređeno radno vrijeme
- NATJEČAJ - stručni suradnik - psiholog
- NATJEČAJ za davanje u zakup zemljišta u vlasništvu Grada Vukovara radi poljoprivredne obrade
- JAVNI NATJEČAJ za imenovanje pročelnika u Gradu Vukovaru na neodređeno vrijeme