BICIKLISTIČKI MARATON „DA SE NE ZABORAVI“ OD DUBROVNIKA DO VUKOVARA
Prije 30 godina, 11. rujna 1991. godine iz Čakovca i Varaždina, krenula je posljednja grupa policajaca Policijske uprave varaždinske prema Vukovaru kako bi pomogli u obrani grada. Od ukupnog broja pripadnika upućenih u Vukovar, njih 185, poginuo je 21 policijski službenik, dok se za četvoricom još traga i vode se nestalima.
Zamjenik gradonačelnika Filip Sušac zahvalio je biciklistima u ime Grada Vukovara što su ponovno podsjetili na sve žrtve rata, na branitelje koji su 1991. godine došli braniti Vukovar. „Mnogi se nisu nikada vratili svojim kućama, a oni koji su preživjeli srpske koncentracijske logore danas su vozili maraton i ja im se od srca zahvaljujem što čuvaju uspomenu na Domovinski rat“, rekao je Sušac.
- Natječaj za popunu radnog mjesta: Pomoćni radnik/radnica (u kuhinji i blagovaonici)
- Natječaj za radno mjesto spremača/spremačice
- NATJEČAJ - UČITELJ/ICA ENGLESKOG JEZIKA
- JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje dva člana Etičkog odbora i predsjednika i dva člana Vijeća časti za provedbu Kodeksa ponašanja gradskih vijećnika u Gradskom vijeću Grada Vukovara u sprječavanju sukoba interesa
- NATJEČAJ - UČITELJ/ICA RAZREDNE NASTAVE U PRODUŽENOM BORAVKU (nastava po modelu "A")