OD SUTRA BESPLATNO NA VUKOVARSKU ADU
Kako bi se uvjerio u spremnost za početak sezone, Vukovarsku adu je posjetio gradonačelnik Grada Vukovara Ivan Penava sa suradnicima. „S obzirom na visoke temperature, u dogovoru s Opcijom B koja će obavljati prijevoz na Vukovarsku adu, našim sugrađanima već od sutra stavljamo na raspolaganje ovu ljetnu oazu kako bi što lakše podnijeli vrućine“, rekao je gradonačelnik Penava.
Josip Paloš, voditelj odsjeka za školstvo, visoko školstvo i sport u Gradu Vukovaru rekao je kako je Grad Vukovar potpisao ugovor o nabavi usluge prijevoza putnika s Trgovačkim društvom opcija B iz Vukovara koja je bila jedini ponuditelj koji se javio na natječaj i to po cijeni od 499.173,75 kuna za sezonu 2021. i 2022. (trajanje ugovora je 2 godine).
„Osim ugostiteljske i gastronomske ponude, ove godine će se za sve uzraste uvesti dodatne aktivnosti, sportske i animatorske koje ćemo do kraja tjedna i službeno objaviti“, rekao je Tihomir Kostić iz Opcije B te dodao kako je cilj boravak na adi svim posjetiteljima učiniti što ljepšim i zanimljivijim te će upravo stoga ove godine i biti obogaćen dodatnim sadržajima.
Kao i prethodne godine, prijevoz posjetitelja na Vukovarsku adu obavljat će se svakoga dana od 10:00 do 20:00 sati, a sezona će trajati do kraja mjeseca kolovoza.
- JAVNI NATJEČAJ za prodaju građevinskog zemljišta u Gospodarskoj zoni Vukovar
- Javni poziv za iskaz interesa za sudjelovanje u programu prodaje i sufinanciranja kupoprodajne cijene građevinskih zemljišta mladim obiteljima
- NATJEČAJ za prodaju nekretnina na temelju javnog prikupljanja ponuda
- JAVNI POZIV ZA DODJELU NA KORIŠTENJE POKRETNIH KUĆICA POVODOM OBILJEŽAVANJA DANA DRŽAVNOSTI
- NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO ODGOJITELJA/ICE NA NEODREĐENO RADNO VRIJEME