Na Autocesti Zagreb – Županja postavljena turistička ploča grada Vukovara
Za postavljanje ovakve turističke signalizacije na autocesti potrebno je ispunjavati određene turističke pokazatelje kao što je broj noćenja i dolazaka te ishoditi potvrdu Ministarstva kulture Republike Hrvatske kojom se dokazuje kako je riječ o znamenitostima kulturne i povijesne baštine najvišeg međunarodnog i nacionalnog ranga.
Kako Turističko vijeće donosi odluku o utrošku boravišne pristojbe, a 30% iznosa iste po Zakonu pripada jedinici lokalne samouprave koja novac mora uložiti u turističku infrastrukturu, temeljem navedenog, Gradu Vukovaru je Turistička zajednica uplatila 13.480,51 kuna, a novac je uložen upravo u ovaj projekt.
Izrada i postavljanje ploče iznosilo je 19.390,00 kuna. Grad Vukovar je u 2017. godinu financirao i izradu prometnog elaborata te ishodio sve dozvole za provođenje ovog projekta.
- JAVNI POZIV za davanje u zakup poslovnih prostora u Poslovno-inovacijskom centru BIC Vukovar
- Natječaj za operativnog djelatnika za sigurnost i civilnu zaštitu na puno, neodređeno radno vrijeme
- NATJEČAJ - stručni suradnik - psiholog
- NATJEČAJ za davanje u zakup zemljišta u vlasništvu Grada Vukovara radi poljoprivredne obrade
- JAVNI NATJEČAJ za imenovanje pročelnika u Gradu Vukovaru na neodređeno vrijeme