Humanitarna akcija u PO Mitnica
Blagdansko vrijeme je vrijeme darivanja. Znaju to i vrtićka djeca. Na inicijativu odgojitelja, a u dogovoru s roditeljima - djeca iz PO Mitnica, skupine Žabice i Patkice, odlučila su se uključiti u humanitarnu akciju.
Na božićnim druženjima, odgojiteljice su upoznale roditelje s djelovanjem udruge “Dajmo im šansu”. Udruga je osnovana s ciljem pomaganja djeci i mladima bez odgovarajuće roditeljske skrbi, oboljelima od kroničnih i malignih bolesti, te samohranim roditeljima.
Predložile su roditeljima da malim znakom pažnje, skupa s djecom, pridonesemo radost Božića oboljeloj djeci koje ovo vrijeme provode u bolnici. U samo tri dana, košare su bile prepune higijenskih potrepština, igračaka i slatkiša. Uz ovaj praktičan dio akcije, odgojiteljice su i u neposrednom radu s djecom poticale razvoj empatije, solidarnosti i naglašavale važnost dijeljenja.
- RANG LISTA KANDIDATA/KANDIDATKINJA prema rezultatima provedene provjere znanja i sposobnosti - Pročelnici
- OBAVIJEST o rezultatima pisanog testiranja - Pročelnik upravnog odjela za prostorno uređenje i provedbu dokumenata prostornog uređenja i gradnje Grada Vukovara
- OBAVIJEST o rezultatima pisanog testiranja-voditelj odsjeka za obrazovanje, sport, branitelje i mlade
- RANG - LISTA KANDIDATA - "Pokloni mi osmijeh IV"
- OBAVIJEST o rezultatima pisanog testiranja - Pročelnik Upravnog odjela za gospodarstvo