Utorak 31.01. od 21:00 u dvorani na Lapovcu u Vinkovcima odigrana je utakmica 1. B lige Istok između MNK Vinkovci i MNK Bata Borovo. Utakmica je završila 4:1 za formalno „goste" , ali događanja na terenu bila su sasvim suprotna od rezultata. Igrači Bate su ušli hrabro u utakmicu i u prvih 5 minuta zaredali tri „zicera" jedan na jedan s vratarom, međutim nedostajalo je malo prisebnosti i s tri jako dobre reakcije vratara Vinkovaca mreže ostaju netaknute. Već u sljedećem napadu udarac napadača MNK Vinkovaca od bloka mijenja smjer i lopta završava u mreži. U nastavku prvog dijela po nekoliko prigoda i s jedne i s druge strane. Može se slobodno reći da su i u tom dijelu Batini juniori bili bolji no iz jedne kontre „gosti" povisuju na 2:0 te sa tim rezultatom odlazi na poluvrijeme.

Drugi dio slična slika, Bata stvara prigode, a Vinkovci zabijaju. Četiri minute prije kraja rezultat je glasio 3:1 za MNK Vinkovce. Tada igrači Bate kreću na sve ili ništa i to rezultira još jednom kontrom Vinkovaca 5 sekundi prije kraja te postavljaju konačan rezultat 4:1 za MNK Vinkovce. Hrabra igra juniora Bate, ali na kraju tužna lica zbog rezultata. Postavlja se pitanje kako bi ova utakmica završila da su igrači MNK Bata Borovo igrali na domaćem terenu, ispred svojih dvjestotinjak gledatelja kako su i trebali, ali su zbog zauzetih termina morali svoju domaću utakmicu odigrati u gostima. Željno iščekujemo sljedeću utakmicu koja je otprilike za tjedna (ovisno od termina) koja bi se trebala odigrati u Borovu protiv MNK Mala Mljekara Valpovo.