Proteklog vikenda u Selcu u tri dana održana su dva prvenstva Hrvatske za kadete i mlade - Prvenstvo Hrvatske u brzopoteznom šahu (25.11) te prvenstvo Hrvatske u ubraznom šahu ( 26. i 27.11.) te sa dva državna prvenstva članovi ŠK Codeasy Vukovar nose kući dva zlata i dvije bronce.
Oba zlata osvojio je Petar Kovač i to u brzopoteznom šahu gdje je osvojio pehar za 1.mjesto u ukupnom poretku te je osvojio i prvo mjesto u kategoriji do 16 godina dok je na Prvenstvu u ubrzanom šahu osvojio 1.mjesto u kategoriji M16.

Dvije bronce na PH u ubrzanom šahu osvojili su Davor Padežanin u kategoriji M8 i Dunja Uzelac u kategoriji Ž12.

ŠK Codeasy Vukovar na Prvestvu je predstavljalo još 14 članova: Filip JOnjić, Boško Cvetojević, Tia Kajinić, sara Andrić,Petar Marušić, Dora Štedul, Jelena Erceg, Eva Maltašić, Marin Sučić, Duje Mandarić, Borna radić, Luka Štedul, Nikola Konjević te Fran Mandarić.

Čestitke Petru, Dunji i Davoru na visokim plasmanima kao i svim našim drugim mladim šahistima i šahisticima koji su se natjecali te pokazali dobru igru, međusobnu podršku te sportski i timski duh.