VODOTORANJ ZA VODOTORANJ
{gallery}2016/06/15/03{/gallery}Mladi vukovarski poduzetnik Denis Mašić, vlasnik obrta Suveniri 032 odlučio je uključiti se u akciju prikupljanja sredstava za konzervaciju i prenamjenu vukovarskog vodotornja.
Akcijom pod nazivom „Vodotoranj za Vodooranj“ Mašić će 10% prihoda od prodanih suvenira vukovarskog vodotornja donirati za projekt „Vukovarski Vodotoranj – simbol hrvatskog zajedništva“.
„Pozivam i ostale vukovarske male poduzetnike da se priključe akciji i pomognu obnovu simbola hrvatskog zajedništva“, rekao je Denis Mašić te dodao kako je iznimno ponosan što će i sam pomoći ostvarenju ovog projekta.
Suveniri 032 nalaze se na parkiralištu Hotela Dunav, u neposrednoj blizini pristaništa kruzera, a rukotvorine ovog mladog vukovarskog poduzetnika mogu se kupiti svaki dan od 09.00-19.00 sati.
- RANG - LISTA KANDIDATA - "Pokloni mi osmijeh IV"
- Natječaj za imenovanje ravnatelja/ice
- JAVNI POZIV za davanje u zakup poslovnih prostora u Poslovno-inovacijskom centru BIC Vukovar
- JAVNI POZIV Za iskazivanje interesa za zakup gradskih štandova, pokretnih kućica te javne površine u svrhu prodaje prigodnih proizvoda – suvenira i ugostiteljskih proizvoda u okviru koncerta Marka Perkovića Thompsona