GRAD VUKOVAR NA OBILJEŽAVANJU DANA GRADA OMIŠA
Na obilježavanju Dana Grada Omiša i proslavi blagdana sv. Ivana Nepomuka koje je održano 16. svibnja ispred Grada Vukovara sudjelovali su gradonačelnik Ivan Penava te privremena pročelnica UO za prostorno uređenje i imovinu Martina Prepunić.
"Prije nešto više od godinu dana, Grad Vukovar službeno je osnažena prijateljska veza s Gradom Omišem, potpisivanjem Sporazuma o međusobnoj suradnji i prijateljstvu. Brojnim prijateljstvima koje Vukovar gradi diljem Hrvatske, ali i šire, nastojimo raditi na dobrobit naših zajednica te pridonositi razvoju naših gradova, općina i Republike Hrvatske. Do idućeg susreta, zahvaljujem se našim prijateljima iz Omiša na srdačnom i toplom gostoprimstvu.", poručio je u ovoj prigodi gradonačelnik Ivan Penava te svim građankama i građanima Omiša zaželio sretan Dan njihova Grada.
Foto: Grad Omiš
- JAVNI POZIV - ljetovanje učenika u Novom Vinodolskom u 2026. godini
- Ljetovanje djece u Splitu u 2026. godini
- OGLAS za prijam u službu na radno mjesto - Viši stručni suradnik za provedbu dokumenata prostornog uređenja (1 izvršitelj/ica) na određeno vrijeme
- DUNAV FEST 2026. – JAVNI POZIV ZA FIŠIJADU 100% FIŠ
- NATJEČAJ ZA PRIJEM U RADNI ODNOS NA NEODREĐENO VRIJEME - TAJNIK USTANOVE (M/Ž)