PISMO ZAHVALE UČENIKA OŠ MITNICA
{gallery}2016/04/14/02{/gallery} Nakon što je gradonačelnik Ivan Penava učenike 3. razreda OŠ Mitnica primio u Gradskoj vijećnici i upoznao ih sa svojim radom i radom Gradske uprave te time na učenike ostavio snažne dojmove, odlučili su gradonačelniku napisati pismo zahvale:
„Poštovani gospodine gradonačelniče!
Hvala Vam što ste nas lijepo primili i ugostili. Hvala Vam na lijepim i zanimljivim odgovorima. Drago nam je što će te izgraditi biciklističku stazu, popraviti park na Mitnici i još puno toga kako bi nam bilo još ljepše živjeti u našem gradu Vukovaru. Bilo nam je lijepo s Vama, puno smo saznali, nasmijali se i uživali u soku i bombonima.
Još jednom HVALA i želimo Vam svako dobro!
Učenici 3.a i 3.b razreda OŠ Mitnica i njihove učiteljice"
- JAVNI POZIV - ljetovanje učenika u Novom Vinodolskom u 2026. godini
- Ljetovanje djece u Splitu u 2026. godini
- OGLAS za prijam u službu na radno mjesto - Viši stručni suradnik za provedbu dokumenata prostornog uređenja (1 izvršitelj/ica) na određeno vrijeme
- DUNAV FEST 2026. – JAVNI POZIV ZA FIŠIJADU 100% FIŠ
- NATJEČAJ ZA PRIJEM U RADNI ODNOS NA NEODREĐENO VRIJEME - TAJNIK USTANOVE (M/Ž)