HRVATSKOJ GORSKOJ SLUŽBI SPAŠAVANJA U VUKOVARU DONIRAN ČAMAC
Zahvaljujući akciji „Večernjeg lista" Hrvatska gorska služba spašavanja u Vukovaru bogatija je za novi čamac i šest kompleta zaštitnih odijela za spašavanje unesrećenih osoba na rijekama te zbrinjavanje i evakuaciju u slučajevima poplava. Donacija je vrijedna više od 80.000,00 kuna, a ostvarena je akcijom koju je pokrenuo „Večernji list" početkom ove godine s ciljem podizanja svijesti o važnosti djelovanja HGSS-a, a u nju su se spremno uključili čitatelji i partneri.
Primopredaji su nazočili predstavnici donatora, predvođeni voditeljicom marketinga „Večernjeg lista" Jasminom Đaković, savjetnik ministra turizma Ivo Bašić, gradonačelnik Vukovara Željko Sabo, dožupan vukovarsko-srijemski Zdravko Kelić , pročelnik Hrvatske gorske službe spašavanja Vinko Prizmić i pročelnik Ureda Državne uprave za zaštitu i spašavanje Vukovar Zdenko Lovrić.
- JAVNI NATJEČAJ za prodaju građevinskog zemljišta u Gospodarskoj zoni Vukovar
- Natječaj za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave
- NATJEČAJ za davanje u zakup zemljišta u vlasništvu Grada Vukovara radi poljoprivredne obrade
- Poziv na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti (pisano testiranje i intervju) za pročelnika UO za financije i nabavu
- Natječaj za radno mjesto tajnik/ica školske ustanove