Održan drugi šahovski turnir za mlade "Vukovaru na dar mladi igraju šah"
U subotu, 29. travnja 2023. u Vukovaru je u OŠ Dragutina Tadijanovića, a povodom Dana grada Vukovara, održan drugi kadetski i juniorski šahovski turnir „Vukovaru na dar mladi igraju šah“. Na turniru koji je održan uz potporu Grada Vukovara i brojnih drugih sponzora u kategoriji U12 godina nastupilo je 103 natjecatelja, u kategoriji U16 godina 55 natjecatelja te u kategoriji U20 godina 16 natjecatelja, a tako su u našem su gradu nastupili šahisti iz Slavonskog Broda, Županje, Vinkovaca, Trpinje, Strizivojne, Osijeka, Đurđenovca, Svete Nedjelje, Đakova, Starih Mikanovaca, Našica, Babine Grede, Donjeg Miholjca, Brestovca te BiH (Bijeljina).
Ostvareni rezultati su sljedeći:
U kategoriji U12 :
1.mjesto Zvonimir Buljić – ŠK Damin Gambit, Osijek
2.mjesto Noa Ferderbar – ŠK Damin Gambit, Osijek
3.mjesto David Perić – ŠK Sveti Georgije, Bijeljina
Najbolja kadetkinja Petra Vidić – ŠK Đakovo, Đakovo
Potkategorija U10:
1. mjesto David Perić – ŠK Sveti Georgije, Bijeljina
2. mjesto Mateo Damjanović – ŠK Đuro Đaković, Slavonski Brod
3. mjesto Noa Juzbašić – ŠK Šahovski centar Nexus, Županja
Najbolja kadetkinja Pamela Marković – ŠK Amater, Strizivojna
Potkategorija U8:
1. mjesto Marul Juzbašić – ŠK Šahovski centar Nexus, Županja
2. mjesto Samuel Begić – ŠK Amater, Strizivojna
3. mjesto Josip Abičić – ŠK Đurđenovac, Đurđenovac
Najbolja kadetkinja Josipa Gašparac – ŠK Đuro Đaković, Slavonski Brod
Najmlađa kadetkinja Teodora Vukajlović – ŠK Trpinja.
Najmlađi kadet Mate Kovačević – ŠK Požega.
U kategoriji U16 :
1.mjesto Nikola Konjević – ŠK Codeasy Vukovar
2.mjesto Gabrijel Uzunović – ŠK Vinkovci
3.mjesto Duje Mandarić – ŠK Codeasy Vukovar
Najbolja kadetkinja Eva Maltašić – ŠK Codeasy Vukovar
Potkategorija U14
1. mjesto Gabrijel Uzunović – ŠK Vinkovci
2. mjesto Duje Mandarić – ŠK Codeasy Vukovar
3. mjesto Borna Radić – ŠK Codeasy Vukovar
Najbolja kadetkinja Eva Maltašić – ŠK Codeasy Vukovar.
U kategoriji U20
1. mjesto Petar Kovač – ŠK Codeasy Vukovar
2. mjesto Fran Mandarić – ŠK Codeasy Vukovar
3. mjesto Dominik Matota – ŠK FERIT- Osijek
Najbolja kadetkinja Ozana Dujić ŠK Vinkovci.
Za ŠK Codeasy Vukovar ukupno je nastupilo 32 člana: Davor Padežanin, Filip Jonjić, Josip Prepunić, Sara Andrić, Boško Cvetojević, Tia Kajinić, Petar Marušić, Lara Radić, Sergej Bogdan, Dora Štedul, Anja Bebek, Strahinja Glamočak, Boris Lukić, Nikola Konjević, Dunja Uzelac, Borna Radić, Duje Mandarić, Luka Štedul, Eva Maltašić, Jelena Erceg, Roman Holub, Marin Sučić, Dražen Došen, Lazar Gužvić, Dominik Miličević, Nikola Uglik, Ivan Kovačić, Fran Mandarić, Šimun Sauka, Lada Knežević, Aleksa Konjević i Petar Kovač.
Otvorenju turnira prisustvovali su i zamjenik gradonačelnika Grada Vukovara Filip Sušac te izaslanik župana Vukovarsko – srijemske županije Igor Gavrić koji su poželjeli natjecateljima puno dobrih poteza.
Čestitamo svim našim članovima kao i svim ostalim natjecateljima i veselimo se sljedećem turniru gdje se opet nadamo ugostiti ovako veliki broj mladih šahista.
Ostvareni rezultati su sljedeći:
U kategoriji U12 :
1.mjesto Zvonimir Buljić – ŠK Damin Gambit, Osijek
2.mjesto Noa Ferderbar – ŠK Damin Gambit, Osijek
3.mjesto David Perić – ŠK Sveti Georgije, Bijeljina
Najbolja kadetkinja Petra Vidić – ŠK Đakovo, Đakovo
Potkategorija U10:
1. mjesto David Perić – ŠK Sveti Georgije, Bijeljina
2. mjesto Mateo Damjanović – ŠK Đuro Đaković, Slavonski Brod
3. mjesto Noa Juzbašić – ŠK Šahovski centar Nexus, Županja
Najbolja kadetkinja Pamela Marković – ŠK Amater, Strizivojna
Potkategorija U8:
1. mjesto Marul Juzbašić – ŠK Šahovski centar Nexus, Županja
2. mjesto Samuel Begić – ŠK Amater, Strizivojna
3. mjesto Josip Abičić – ŠK Đurđenovac, Đurđenovac
Najbolja kadetkinja Josipa Gašparac – ŠK Đuro Đaković, Slavonski Brod
Najmlađa kadetkinja Teodora Vukajlović – ŠK Trpinja.
Najmlađi kadet Mate Kovačević – ŠK Požega.
U kategoriji U16 :
1.mjesto Nikola Konjević – ŠK Codeasy Vukovar
2.mjesto Gabrijel Uzunović – ŠK Vinkovci
3.mjesto Duje Mandarić – ŠK Codeasy Vukovar
Najbolja kadetkinja Eva Maltašić – ŠK Codeasy Vukovar
Potkategorija U14
1. mjesto Gabrijel Uzunović – ŠK Vinkovci
2. mjesto Duje Mandarić – ŠK Codeasy Vukovar
3. mjesto Borna Radić – ŠK Codeasy Vukovar
Najbolja kadetkinja Eva Maltašić – ŠK Codeasy Vukovar.
U kategoriji U20
1. mjesto Petar Kovač – ŠK Codeasy Vukovar
2. mjesto Fran Mandarić – ŠK Codeasy Vukovar
3. mjesto Dominik Matota – ŠK FERIT- Osijek
Najbolja kadetkinja Ozana Dujić ŠK Vinkovci.
Za ŠK Codeasy Vukovar ukupno je nastupilo 32 člana: Davor Padežanin, Filip Jonjić, Josip Prepunić, Sara Andrić, Boško Cvetojević, Tia Kajinić, Petar Marušić, Lara Radić, Sergej Bogdan, Dora Štedul, Anja Bebek, Strahinja Glamočak, Boris Lukić, Nikola Konjević, Dunja Uzelac, Borna Radić, Duje Mandarić, Luka Štedul, Eva Maltašić, Jelena Erceg, Roman Holub, Marin Sučić, Dražen Došen, Lazar Gužvić, Dominik Miličević, Nikola Uglik, Ivan Kovačić, Fran Mandarić, Šimun Sauka, Lada Knežević, Aleksa Konjević i Petar Kovač.
Otvorenju turnira prisustvovali su i zamjenik gradonačelnika Grada Vukovara Filip Sušac te izaslanik župana Vukovarsko – srijemske županije Igor Gavrić koji su poželjeli natjecateljima puno dobrih poteza.
Čestitamo svim našim članovima kao i svim ostalim natjecateljima i veselimo se sljedećem turniru gdje se opet nadamo ugostiti ovako veliki broj mladih šahista.
- Javni poziv za iskaz interesa za krajnje korisnike projekta "Pokloni mi osmijeh IV"
- JAVNI POZIV za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme u Grad Vukovar, radi provođenja aktivnosti projekta „Pokloni mi osmijeh IV“ u okviru Poziva „Zaželi – prevencija institucionalizacije“, na radno mjesto: Radnik/ca za pomoć u kući
- Rang lista kandidata-Administrativni tajnik za poslove društvenih djelatnosti, za obavljanje poslova asistenta na projektu „Pokloni mi osmijeh – IV"
- Rang lista kandidata -Viši referent za socijalnu skrb, za obavljanje poslova voditelja projekta „Pokloni mi osmijeh – IV“
- JAVNI POZIV ZA ISKAZ INTERESA ZA KRAJNJE KORISNIKE PROJEKTA „ZAŽELI – prevencija institucionalizacije Pruži mi ruke II“